Kalendář akcí



Rok: 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Typ: D - Soutěž mládeže A - Soutěž dospělých T - Trénink mládeže O - Ostatní Vše

Od Do Typ Pořádá Místo Akce Propozice Výsledky Poznámka
21.06.08 09:0023.06.08DKŠSSedlčanyFinále krajského přeboru mládežeVýsledkyÚčast jen přeborníci RŽL
02.08.08 16:00AMladá BoleslavDům kulturyŠKODA OPEN - rapidPropoziceVýsledkyTurnaje A, B, švýcarský na 9 kol, 2 x 15 minut
23.08.08 15:0030.08.08AJaroslav ŘeřábekŘíčanyOpen Říčany 2008PropoziceVýsledkyTurnaj A a B pro všechny hráče
06.09.08 09:00DJosef ČermáknáplavkaŠachy pod širým nebem7 kol - 2x15 minut
13.09.08 09:00AJaroslav ZvolánekZbraslavZbraslavské trojicetříčlenná družstva, 7 kol - 2x 20 minut
27.09.08 09:00DKŠSSedlčany1. kolo RŽLPropoziceVýsledky
11.10.08 09:00DJosef ČermákÚřad Městské části Praha 5Memoriál R. Suché-DobiášovéPropozicečtyřčlenná družstva:
- žáci narození 1.1.1993 a mladší
- junioři narození 1.1.1988 a mladší
7 kol - 2x25 minut
12.10.08 09:00AKŠS1.kolo - A
ŠK Pyrit Příbram C - Zvole
5,5 : 2,5
18.10.08 09:00DKŠSKamenice2. kolo RŽLPropoziceVýsledky
25.10.08 09:0001.11.08DŠSČRSečMistrovství Čech do 16- letPropoziceVýsledkypostoupili: Česánek, Boček, zúčastnit se mohou i všechna děvčata
08.11.08 08:00DŠK SmíchovÚřad Městské části Praha 5Memoriál Jana WeisgrabaPropoziceděvčata a chlapci - registrovaní i neregistrovaní, narození 1.1.1993 a mladší
7 kol - 2x25 min.
08.11.08 09:00DKŠSVrané nad Vltavou3. kolo RŽLPropoziceVýsledky
09.11.08 09:00AKŠS2.kolo - A
ŠO Stochov - Zvole
2 : 6
15.11.08 09:0017.11.08DŠSČRTáborMistrovství ČR H8 a H10Propozicepředpokládaná účast: Saska, Peška, Masahutov
17.11.08 09:11ANeratoviceTurnaj 17.listopaduPropoziceVýsledky
22.11.08 09:00AJosef ČermákSmíchovTurnaj všech generací k uctění památky Salo Flora7 kol - 2x25 minut
22.11.08 09:00DKŠSPravonín4. kolo RŽLPropoziceVýsledky
23.11.08 09:00AKŠS3.kolo A
Zvole - Lokomotiva Beroun A
3 : 5
28.11.08 09:00DŠK Karlovy Vary + DDM Karlovy VaryKarlovy VaryKarlovarský čtyřlístek 2008Propoziceturnaj čtyřčlenných žákovských družstev (rok narození 1993 a mladší)
29.11.08 09:00APlzeňPilsner Urquell OpenPropozicerapid - 9 kol 2x20 min.
06.12.08 09:00DJosef ČermákSmíchovMikulášská nadílkaPropoziceVýsledky7 kol - 2x20 minut, r. 1993 a ml.
06.12.08 09:00DKŠSKamenice5. kolo RŽLPropoziceVýsledky
07.12.08 09:00AKŠS4.kolo - A
ŠK Řevnice A - Zvole
6,5 : 1,5
07.12.08 14:00DŠachklub TáborTáborČertovské šachy dvojicPropozicejeden z hráčů musí být do 15 let
13.12.08 09:00DZvoleKlubovnaVánoční turnajPozvánkaVýsledky
20.12.08 09:00DJosef ČermákSmíchovO vánočního kapraPropoziceVýsledky7 kol - 2x20 minut
21.12.08 09:00AKŠS5.kolo - A
Zvole - SK Zdice A
4 : 4
26.12.08 09:15ASpartak VlašimChotýšany, hostinec Na KopečkuMemoriál Stanislava VojtyPropoziceturnaj v bleskovém šachu
27.12.08 09:00ASokol TáborTábor, hotel PalcátTáborská věž 2008PropoziceVýsledkyrapid - turnaje dětí i dospělých