Kalendář akcí



Rok: 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Typ: D - Soutěž mládeže A - Soutěž dospělých T - Trénink mládeže O - Ostatní Vše

Od Do Typ Pořádá Místo Akce Propozice Výsledky Poznámka
08.01.10 00:0015.01.10APrahaOpen Praha 2010Propozice
09.01.10 08:30AŠK SmíchovSmíchovTříkrálový šachový turnajPropozicerapid turnaj 7 kol 2x20 minut
10.01.10 09:00AKŠS6. kolo - B
Jawa Brodce C - Zvole
5 : 0
10.01.10 09:00DSŠSKP žákovských družstev
16.01.10 09:00DSŠSStříbrná Skalice6. kolo RŽLPropoziceVýsledky
17.01.10 09:00AKŠS5. kolo - A
Zvole - ŠK Zdice A
4,5 : 3,5
23.01.10 09:00DŠachový klub PORGPORG LibeňVelká cena LibněPropozicerapid turnaj - 7 kol švýcarským systémem - 2x25 minut
24.01.10 09:00AKŠS7. kolo - B
Zvole - Kavalier Sázava
1 : 4
31.01.10 09:00AKŠS6. kolo - A
Sokol Hostivice B - Zvole
2,5 : 5,5
06.02.10 08:30AŠK Věž ZbraslavZbraslavZbraslavské dvojicePropoziceturnaj dvojic v rapid šachu, 7 kol, 2x20 min.
06.02.10 09:00DSŠSNeveklov7. kolo RŽLPropoziceVýsledky
07.02.10 09:00AKŠS8. kolo - B
Sokol Postupice - Zvole
2,5 : 2,5
14.02.10 09:00AKŠS7. kolo - A
volný los
20.02.10 09:00APravonínZimní turnaj rodinných dvojic + doprovodný turnaj jednotlivcůPropozicerapid, 7 kol, 2x20 min.
21.02.10 09:00AKŠS9. kolo - B
Zvole - Jiskra Zruč nad Sázavou
1,5 : 3,5
27.02.10 09:00DSŠSSedlčany8. kolo RŽLPropoziceVýsledky
27.02.10 09:00DŠK SmíchovPraha 5 - SmíchovTurnaj kosmonautů4-členná družstva žáků (1995 a mladší) a dorostenců (1990 a mladší)
28.02.10 09:00AKŠS8. kolo - A
Zvole - SK Pyrit Příbram B
3 : 5
06.03.10 09:0012.03.10DŠS ČRKouty nad DesnouMistrovství ČR mládeže do 16 letVýsledky
06.03.10 09:00APostupiceMemoriál Perta Kuncebleskový šach
06.03.10 09:15ATuřany u SlanéhoPřebor Středočeského kraje 5 členných družstev v rapid šachuPropozice
14.03.10 09:00AKŠS9. kolo - A
Lokomotiva Beroun A - Zvole
2,5 : 5,5
20.03.10 09:00DSŠSSedlčanyKP žákovských družstev - skupina Bdohrávka v lednu odloženého přeboru (Sedlčany, Vlašim, Zvole a Příbram). Hraje se v prostorách Kulturního domu, kde se koná žákovská liga - boční vchod vlevo vedle kina.
21.03.10 09:00AKŠS10. kolo - B
Sokol Benešov B - Zvole
2 : 3
27.03.10 09:00DSŠSPravonín9. kolo RŽLPropoziceVýsledky
28.03.10 09:00AKŠS10. kolo - A
Zvole - ŠK Merkur Kladno
4,5 : 3,5
10.04.10 08:00AŠK Medvědi Zvoleklubovna ŠK Medvědi ZvoleVelikonoční turnajPropoziceVýsledky
10.04.10 09:00AŠK SedlčanySedlčanyturnaj v rapid šachu
11.04.10 09:00AKŠS11. kolo - B
Zvole - Sokol Neveklov
0,5 : 4,5
17.04.10 09:00DSŠSČeský BrodKrajský přebor v rapidu mládežePropoziceVýsledky
18.04.10 09:00AKŠS11. kolo - A
ŠK Kladno C - Zvole
5,5 : 2,5
24.04.10 09:00AŠK Medvědi ZvoleVrané nad VltavouZvolský rapid ŠACHY.BIZPropoziceVýsledky
01.05.10 09:00ABiomedica ŘíčanyŘíčanyKrajský přebor v bleskovém šachuPropozice
02.05.10 09:00DSŠSŘíčanyKrajský přebor družstev mladších žákůPropoziceVýsledky
15.05.10 09:0016.05.10DŠachový svaz ČRMalenoviceMistrovství dětí do 8 letPropoziceVýsledky
29.05.10 07:0030.05.10DŠachový svaz ČRSečMistrovství ČR družstev starších žákůPropoziceVýsledky
18.06.10 17:00AŠK Medvědi Zvolezahrada mateřské školkySlavnostní zakončení sezóny
26.06.10 09:0027.06.10DSŠSSedlčany KP mládeže do 16 letPropoziceVýsledky
08.08.10 00:0015.08.10DOTS BenešovRůženáLetní šachový tábor Růžená 2010Propozice
04.09.10 09:00AŠK SmíchovPraha 5 - smíchovská plážTurnaj všech generací (pod širým nebem)Propozice
11.09.10 09:00AŠK Věž ZbraslavZbraslavZbraslavské trojice mládežePropozice
18.09.10 09:00DSŠSSedlčany1. kolo RŽLPropoziceVýsledky
25.09.10 09:30AŠachový oddíl T.J. SOKOL Český BrodČeský BrodTurnaj v rapid šachuPropozice
09.10.10 09:00DSŠSStříbrná Skalice2. kolo RŽLPropoziceVýsledky
10.10.10 09:00AKŠS1. kolo -A
ŠK Medvědi Zvole A - Biomedica Říčany E
5 : 3
17.10.10 09:00AKŠS1. kolo - B
Sokol Benešov B - ŠK Medvědi Zvole B
1,5 : 3,5
31.10.10 09:00AKŠS2. kolo - A
TJ Spartak Vlašim B - ŠK Medvědi Zvole A
5,5 : 2,5
06.11.10 09:00DŠK Medvědi ZvoleJílové u Prahy3. kolo RŽLPropoziceVýsledky
06.11.10 09:00DŠK SmíchovÚřad městské časti Praha 5Memoriál Jana WeisgrabaPropozice9 kol, 2*20 min, děvčata a chlapci - registrovaní i neregistrovaní, narození 1.1.1995 a mladší
07.11.10 09:00AKŠS2. kolo - B
ŠK Medvědi Zvole B - ŠK KDJS Sedlčany B
5 : 0
13.11.10 09:00AŠK Medvědi ZvoleVrané nad Vltavou2. ročník zvolského bleskuPropoziceVýsledky
14.11.10 09:00AKŠS3. kolo - A
ŠK Medvědi Zvole A - ŠK Řevnice A
2,5 : 5,5
17.11.10 09:00DSŠSŘíčany4. kolo RŽLPropoziceVýsledky
21.11.10 09:00AKŠS3. kolo - B
ŠK Pravonín - ŠK Medvědi Zvole B
2,5 : 2,5
28.11.10 09:00AKŠS4. kolo - A
SK Pyrit Příbam C - ŠK Medvědi Zvole A
0,5 : 7,5
04.12.10 09:00DŠK SmíchovÚřad městské časti Praha 5Mikulášská šachová nadílkaPropozice7 kol;2*20min., mladší žáci - narození 1.1.1998 a mladší; - starší žáci - narození 1.1.1994 a mladší
05.12.10 09:00AKŠS4. kolo - B
ŠK Medvědi Zvole B - Jawa Brodce C
2,5 : 2,5
11.12.10 09:00DŠK Medvědi ZvoleklubovnaVánoční turnajPropozice
11.12.10 09:00DSŠS (Dolní Kralovice)Střítež5. kolo RŽLPropoziceVýsledky
12.12.10 09:00AKŠS5. kolo - A
ŠK Medvědi Zvole A - Spartak Dolní Kralovice A
4,5 : 3,5
18.12.10 09:00DŠK SmíchovÚřad městské časti Praha 5O vánočního kapraPropoziceZelení - hráči narození 1.1.1998 a mladší; červení - hráči narození 1.1.1992 a mladší
26.12.10 09:00AOAZA Prahahotel OAZA PrahaŠtěpánský turnajPropozicerapid turnaj, 7 kol, 2x 15 minut
27.12.10 09:00AŠachový oddíl Sokol Tábor Tábor - budova Jihočeské univerzity Táborská věžPropoziceturnaj v rapid šachu všech kategorií
29.12.10 10:30DŠK PravonínKulturní dům v PravoníněSilvestrovský turnajPropozicerapid turnaj mládeže